мојфорум мои правила sdfds
Добредојдовте!!!
Форумов е сеуште во проширување па ако сакате предложете го на вашите пријатели. Ке ви бидеме благодарни и ако се регистрирате.
  мојфорум мои правила sdfds

  sfdsfdsfsdfsdfsdf


  You are not connected. Please login or register

  View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

  1НОВОСТИ ОКОЛУ ФОРУМОТ Empty НОВОСТИ ОКОЛУ ФОРУМОТ on Wed 4 Jan 2012 - 15:57

  Admin

  Admin
  Штрумфал
  Штрумфал
  После еден краток период, еве се вракаме со скоро целосно изменет изглед на форумов.
  Додаден е и портал кој исто така е збогатен со нови содржини, Нов чет за комуникација на форумов,
  Моментално работиме на купување домен за форумов, па се надеваме дека ке бидете благодарни и исто така ке најдете корисни информации.
  поздрав од тимот на текнувало и наскоро со нови изненадувања и подобрувања


  _________________
  WWW.TEKNUVALOO.MACEDONIANFORUM.NET КОГА ТОГАШ КЕ МИ ТЕКНЕ Laughing Laughing Laughing
  https://mojforum.macedonianforum.net

  Admin

  Admin
  Штрумфал
  Штрумфал
  sdfsdfsdf


  _________________
  WWW.TEKNUVALOO.MACEDONIANFORUM.NET КОГА ТОГАШ КЕ МИ ТЕКНЕ Laughing Laughing Laughing
  https://mojforum.macedonianforum.net

  Admin

  Admin
  Штрумфал
  Штрумфал
  The member 'Admin' has done the following action : Dices roll

  'desktop' : 5


  _________________
  WWW.TEKNUVALOO.MACEDONIANFORUM.NET КОГА ТОГАШ КЕ МИ ТЕКНЕ Laughing Laughing Laughing
  https://mojforum.macedonianforum.net

  Admin

  Admin
  Штрумфал
  Штрумфал
  кхкггкјгк


  _________________
  WWW.TEKNUVALOO.MACEDONIANFORUM.NET КОГА ТОГАШ КЕ МИ ТЕКНЕ Laughing Laughing Laughing
  https://mojforum.macedonianforum.net

  Admin

  Admin
  Штрумфал
  Штрумфал
  klgdnkgkdlfnllk


  _________________
  WWW.TEKNUVALOO.MACEDONIANFORUM.NET КОГА ТОГАШ КЕ МИ ТЕКНЕ Laughing Laughing Laughing
  https://mojforum.macedonianforum.net

  Sponsored content


  View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

  Permissions in this forum:
  You cannot reply to topics in this forum

   
  • Free forum | Computers and Internet | Internet | © PunBB | Free forum support | Contact | Report an abuse | Forumotion.com

  (0)