мојфорум мои правила sdfds
Добредојдовте!!!
Форумов е сеуште во проширување па ако сакате предложете го на вашите пријатели. Ке ви бидеме благодарни и ако се регистрирате.
  мојфорум мои правила sdfds

  sfdsfdsfsdfsdfsdf


  You are not connected. Please login or register

  View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

  Admin

  Admin
  Штрумфал
  Штрумфал
  Ноне Неделковска: Ми бараат секс за да снимам спот None-n10
  Поп-пејачката Ноне Неделковска откако остана без менаџерот Антонио
  Димитриевски, се откажува од кариерата, пренесуваат дневниот весник
  „Фокус“ и најновиот број на естрадниот магазин „Крема“.
  Ноне го
  напушти Скопје и му се врати на родниот Велес, каде завршува со
  студиите по информатика, а се дружи само со нејзините две мачки.
  -Со
  мојот екс менаџер Антонио се разделивме пријателски. Сега сфаќам дека
  е многу тешко сама да се борам на естрадата. Овде има многу искусни
  стари волци кои лесно ќе ме средат. Еве на пример тропнав на многу
  врати за правење нова песна или спот, но сите само ми бараат. Јас сум
  искрена и ви велам дека бараат сексуални услуѓи од мене. Многу сум
  разочарана, долго време сум на естрадата, со сите сум била коректна,
  ама ова е стварно срамота. Зарем треба да дадам, за да снимам спот или
  нова песна? - разочарано вели Ноне.
  Последно од Ноне е дуетот со раперот Андреј Миске, за која Ноне чека пари од спонзори за да го реализираат спотот.
  Ноне
  Неделковска вели дека е сингл, дека нема момче и дека новогодишните
  празници ќе ги помине во домашна атмосфера, заедно со нејзините
  миленици.
  -Како што стојат работите, повеќе им верувам на моите
  миленичиња, отколку на некои фацки од естрадата кои сакаат само пари и
  секс, но јас не сум таква, додава слатката Ноне.


  _________________
  WWW.TEKNUVALOO.MACEDONIANFORUM.NET КОГА ТОГАШ КЕ МИ ТЕКНЕ Laughing Laughing Laughing
  https://mojforum.macedonianforum.net

  View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

  Permissions in this forum:
  You cannot reply to topics in this forum

   
  • Forum create on Forumotion | Computers and Internet | Internet | © PunBB | Free forum support | Contact | Report an abuse | Forumotion.com

  (0)