мојфорум мои правила sdfds
Добредојдовте!!!
Форумов е сеуште во проширување па ако сакате предложете го на вашите пријатели. Ке ви бидеме благодарни и ако се регистрирате.
  мојфорум мои правила sdfds

  sfdsfdsfsdfsdfsdf


  You are not connected. Please login or register

  View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

  1Оpera Mini 6 за iOS Empty Оpera Mini 6 за iOS on Wed 21 Dec 2011 - 22:57

  ace toki

  ace toki
  Штрумфало
  Штрумфало
  Оpera Mini 6 за iOS

  Оpera Mini 6 за iOS Opera_mini_6_thumb

  Opera Mini 6 има освежен интерфејс и редизајнирано мени, како и можност за отворање на нови страници во заднински таб.

  Навигацијата и скролувањето низ страниците е флуидна, а корисниците сега може да ги зумираат страниците многу попрецизно за разлика од претходните верзии. Од останатите новости тука се и копчето за споделување на содржините на друштвените мрежи, како и подобра поддршка за арапски, кинески и виетнамски фонтови.

  https://mojforum.macedonianforum.net/

  View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

  Permissions in this forum:
  You cannot reply to topics in this forum

   
  • Free forum | © PunBB | Free forum support | Contact | Report an abuse | Forumotion.com

  (0)