мојфорум мои правила sdfds
Добредојдовте!!!
Форумов е сеуште во проширување па ако сакате предложете го на вашите пријатели. Ке ви бидеме благодарни и ако се регистрирате.
  мојфорум мои правила sdfds

  sfdsfdsfsdfsdfsdf


  You are not connected. Please login or register

  View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

  ace toki

  ace toki
  Штрумфало
  Штрумфало
  Комитите, добро запознаени со финансиската ситуација во која се наоѓа Грција, на комшиите наместо нова година им посакале среќен банкрот, и тоа на англиски

  ВАРДАРСКИТЕ КОМИТИИ И ПОСАКУВААТ НА ГРЦИЈА СРЕЌЕН БАНКРОТ Komiti

  Вo оквир на осумнаесетото коло на македонското прволигашко првенство во скопје Вардар ја пречека Брегалница и без поголеми проблеми ја победи со 3-0. Вардар своите домашни натпревари ѓи игра на стадионот „Ѓорче Петров“ поради реновиране на гратскиот стадион „Филип 2“. Овој меч навивачите на вардар го искотистија за да и порачаат на Грција среќен банкрот.

  На паролата што ја подигнаа фановите на вардар пишуваше:

  „GRECEE WE WISH YOU A HAPPY NEW...BANKRUPTCY“.

  https://mojforum.macedonianforum.net/

  View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

  Permissions in this forum:
  You cannot reply to topics in this forum

   
  • Make a forum | © PunBB | Free forum support | Contact | Report an abuse | Forumotion.com

  (0)