мојфорум мои правила sdfds
Добредојдовте!!!
Форумов е сеуште во проширување па ако сакате предложете го на вашите пријатели. Ке ви бидеме благодарни и ако се регистрирате.
  мојфорум мои правила sdfds

  sfdsfdsfsdfsdfsdf


  You are not connected. Please login or register

  View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

  ace toki

  ace toki
  Штрумфало
  Штрумфало
  1. Отворете го regedit (Start>Run>и напишете "regedit" се разбира без наводници)
  2. Одете во
  HKEY_CLASSES_ROOT\lnkfile (првата буква од lnkfile не е
  големо I туку е мало L Very Happy )
  3. Преименувајхте го
  IsShortcut
  во
  AriochIsShortcut

  4. Рестартирајте го компјутерот

  Ако добро ги следевте упатствата shortcut-овите сега би требало да бидат обични
  икони како и иконите на изворните фајлови.

  https://mojforum.macedonianforum.net/

  View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

  Permissions in this forum:
  You cannot reply to topics in this forum

   
  • Create a forum | © PunBB | Free forum support | Contact | Report an abuse | Forumotion.com

  (0)