мојфорум мои правила sdfds
Добредојдовте!!!
Форумов е сеуште во проширување па ако сакате предложете го на вашите пријатели. Ке ви бидеме благодарни и ако се регистрирате.
  мојфорум мои правила sdfds

  sfdsfdsfsdfsdfsdf


  You are not connected. Please login or register

  View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

  ace toki

  ace toki
  Штрумфало
  Штрумфало
  На официјалниот блог, се нагласува дека таа бројка е еднаква на половина од вкупната светска популација која во просек гледа по еден видео клип на YouTube секој ден. Исто така се наведува дека е зголемен бројот на прегледи за 50 отсто во однос на минатата година, а секоја минута на YouTube се прикачуваат видео записи со вкупна должина од два дена, односно двојно повеќе за разлика од минатата година.

  Среќен шести роденден YouTube !!! Youtube_6_godini_vest

  https://mojforum.macedonianforum.net/

  View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

  Permissions in this forum:
  You cannot reply to topics in this forum

   
  • Free forum | © PunBB | Free forum support | Contact | Report an abuse | Forumotion.com

  (0)